Grafik Tasarım & Sosyal Medya Yönetimi

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri firmanızın kalitesini, işinize verdiğiniz değeri yansıtmaktadır. Görsel çalışmalar her zaman ön planda olmakla beraber, ilk izlenim açısından çok değerlidir. Artvias Yazılım olarak işte tam burada biz devreye giriyor, fikirlerinizi tasarlıyor ve markanıza kalite katıyoruz.

Kurumsal Kimlik markanızın fiziksel görünümü ve verdiği his olarak tanımlanabilir. Aslına bakılırsa kurumsal kimlik şirketinizin görsel DNA'sıdır. Artvias Yazılım olarak hayalinizdeki kurumsal kimliğinizi yapalım.

Logo Tasarımı sert hatlar ve etli fontlarla güveni, sağlamlığı, deneyimi müşterilerim ilk görüşte farketsin diyorsanız tercihiniz de bu yönde olmalı. İşinizin hacmi ne olursa olsun sizi yansıtan bir kurumsal logoya sahip olabileceksiniz.

Kartvizit ve Broşür Tasarımı ile firmanıza özel kartvizitler tasarlayalım. Bu sayede müşterilerinizle daha kolay iletişime geçebilir, müşterilerinize kendinizi daha iyi tanıtabilirsiniz.

Sosyal Medya tasarım ekibimizle birlikte belirlenen paylaşım planı ya da anlık gelişen bir fikir doğrultusunda, mecraya en uygun yaratıcı ve dikkat çekici görselleri markanız ve hedef kitleniz için hazırlıyoruz

Sosyal Medya Stratejisi Nasıl Oluşturulur?


Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilmesi

Pazar incelemelerinin yapılması ve doğru sosyal medya platformalarının tespit edilmesi

İletişim dilinin tespit edilmesi ve hashtag tespitlerinin yapılması

Reklam ve kampanya kurgularının değerlendirilmesi ve senaryoların üretilmesi

İçerik kurguları ve web sitesi ile entegre çalışmalar

Sektörel blogger’ların tespit edilmesi, irtibata geçilmesi

Paylaşım takviminin hazırlanması ve onaya gönderilmesi

Sosyal medya ve SEO entegrasyonunun sağlanması, maksimum derecede verimliliğin arttırılması

Demografik tespitler ve reklam kurguları

Etkili paylaşımlar için özel grafik tasarım çalışmalarının gerçekleştirilmesi

Tüm bu planlamalar ve üretilen stratejiler ile Artvias Yazılım, markanızın sosyal platformlardaki sesi olmaktadır. Firmamız, profesyonel sosyal medya araçlarını kullanmakta, tek bir ekran üzerinden farklı sosyal platformlar için paylaşım yapabilmektedir.
Hangi Mecraları Yönetiyoruz ?
Facebook, Twitter, Instagram, Linkedin, Google Plus, Pinterest, Foursquare gibi platformaların yönetimini gerçekleştiriyoruz. Ancak bu platformlar her marka için doğru olmayabilir. Bu yüzden sektörel olarak yapılan incelemeler neticesinde hangi sosyal medya mecraların sizler için uygun olduğunu tespit ediyoruz.

Bilgi Al