artvias

Artvias Yazılım'ın sundukları

Bir marka kurarken ihtiyacınız olan
tüm hizmetler Artvias Yazılım'da.

Web Tasarım

Front-End (Site Tasarımı) ve Back-End (Site Yazılımı) bakımından sizler için, özgün ve özel bir şekilde geliştirilen web tasarım çalışmalarıdır.

E-TİCARET SİTESİ

Özel yazılım ile ihtiyaçlar doğrultusunda kurulumundan entegrasyonlarına kadar anahtar teslim hale getirdiğimiz çalışmalardır.

WEB DESTEK HİZMETLERİ

Aylık olarak web sitelerinde oluşabilecek herhangi bir hata veya uyarıya karşılık hataların çözümlenmesine yönelik yürütülen çalışmalardır.

WEB GELİSTİRME HİZMETİ

Aylık ya da proje bazlı olarak mevcut web siteleri üzerinde yapılacak yeni versiyon geliştirmelerine yönelik çalışmalardır.

GRAFİK TASARIM HİZMETİ

Tüm kurumsal websitesi tasarımı, kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarından sonra dilerseniz grafik tasarım hizmetimizle dijital dünyadaki bilinirliğinizi arttırabilir ve kendinize iyi bir yer edinebilirsiniz. Sosyal medya görselleri, banner tasarımları ve firmanızın tüm grafik işleri için grafik tasarım hizmetleri sunuyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tasarım ekibimizle birlikte belirlenen paylaşım planı ya da anlık gelişen bir fikir doğrultusunda, mecraya en uygun yaratıcı ve dikkat çekici görselleri markanız ve hedef kitleniz için hazırlıyoruz.

Reklam-Pazarlama

Markanız veya kurumunuz için en uygun pazarlama stratejisini tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. Sosyal medya reklamları, arama motorları (google vb.) veya yerel (afis reklamlar) reklamlarınızı yapıyoruz.